Přihlášení vystavovatelé 2011+.pdf (203,1 kB) 

 

Přihlášení vystavovatelé „NOŽE 2011“


 


Řemeslní výrobci nožů

a chladných zbraní

 

Česká republika

 

1.      

Adámek Roman

2.      

Bareš Jaromír

3.      

Bolf Pavel

4.      

Brixi Jaroslav

5.      

Čurda Jiří

6.     D

Dachs Radim

7.      

Dohnal Petr a syn

8.      

FABRI ARMORUM

9.      

Hermach Jan

10.                        

Hofman Petr

11.                        

Hons Karel

12.                        

Hrála Jiří

13.                        

Chalupný Bohdan

14.                        

Janča Zdeněk

15.                        

Janda Petr

16.                        

Jarý Michal

17.                        

Jun Miloš

18.                        

Karlovec Jiří

19.                        

Kislinger Miloš

20.                        

Kliment Richard

21.                        

Klír Ondřej

22.                        

Kotěra Jaromír

23.                        

Kovář Jaromír

24.                        

Kreps Karel

25.                        

Leier Pavel

26.                        

Lett Jaroslav

27.                        

Maďarič Lubomír

28.                        

Mecl Jaroslav

29.                        

Mládek Martin

30.                        

Ondruška Filip

31.                        

Pajl Josef

32.                        

Pok Josef

33.                        

Poprocký Imro

34.                        

Pospíšil Petr

35.                        

Pouzar Miroslav

36.                        

Přenosil Jan

37.                       P

Rosecký Michal

38.                        

Rusňák Josef

39.                        

Řiháček Pavel

40.                        

Skořepa  Jaroslav

41.                        

Skryja Pavel

42.                        

Stoklasa Roman

43.                        

Sucháček Jaroslav

44.                        

Svátek Milan

45.                        

Ševeček Pavel

46.                        

Šindelář František

47.                        

Šmidrkal Lubomír

48.                        

Špičák Václav

49.                        

Štór Zdeněk

50.                        

Šůs  Jaroslav

51.                        

Švanda Pavel

52.                        

Švarc Roman

53.                        

Tesařík Richard

54.                        

Veselý Jaroslav – JAVEKO

55.                        

Veselý Miloslav

56.                        

Weston Buddy

57.                        

Zelený Jaromír

58.                        

Zítka Petr

59.                        

Zíval Jaroslav

 

Gruzie

 

1.      

Dabakyan Arkady

 

Japonsko

 

1.      

Hiroshi Hanada

 

Maďarsko

 

1.      

Madaras Janos

2.      

Szabolcz Szántó

3.      

Tóth Árpád

 

Německo

 

1.

Runge Ingo

 

Polsko

 

1.      

Przybylowski Mariusz – TLIM

2.      

Zawada Wojciech

 

Slovensko

 

1.

Albert Stefan

2.

Bača Dušan

3.      

Horniak Juraj

4.

Látka Milan

5.

Mancír Jozef

6.

Matejka Rudolf

7.

Píš Luboš

8.

Privrel Roman

9.

Puliš Vladimír

   10.

Sanytrák Pavel

   11.

Šánta  Ladislav

   12

Štofčík Radovan

   13.

Turňa Pavol

   14.

Zozuľák  Michal

 

Rytci

 

1.

Čech Jaroslav

2.

Klihavcová Vlada

3.

Makovička Miroslav

 

Tovární výrobci nožů a chladných zbraní

 

Česká republika

 

1.

KDS - Kovodružstvo Sedlčany

2.

MIKOV s.r.o.

 

Potřeby pro nožíře

 

Česká republika

 

1.      

ELMAX s.r.o. - exotické kůže

2.      

Horák Vladimír - pásové brusky

3.      

Houdek Vlastimil - kůže

4.      

J ATAGAN - vyrob si nůž

5.      

PRO  NŮŽ

6.      

Štraub František-DAMASTEEL AB

 

Německo

 

1.

Olbricht Dhan Andre

 

Kožené doplňky

 

1.

Chromelová Milada

2.

Johánek Václav

3

Petrák Jaromír

 

 
 

 

Prodejci ČR

 

1.

ACRON CZECH s.r.o.

2.

Vinohradské nožířství

3.

FUKA - VELKOOBCHOD

4.

GRANIT s.r.o.

5.

Hajník Zdeněk

6.

HIGH LIFE STORE s.r.o.  

7.

KODEX.I s.r.o.

  8.

LOVEC s.r.o.

    9.

MůjNůz

  10.

SPYDERKO

  11.

Žežulík Michal

 

 

Prodejci Rusko

 

1, Trodin Anton

 

Prodejci Ukrajina

 

1.

Tomiuk Oleg

 

Sběratelé

 

1.

Bareš Jaroslav

2.

Horák Jiří         

     3.

Vrtiška Jaroslav

 

 
 
 
 

 

 

 

Oživená minulost

 

   1.

BOIOVÉ & FERGUNNA - Keltové

   2.

Daoine Ceilte - Keltové

   3.

TRAPPERS´ CORRAL W.I. - CZ

 

Různé

 

Česká republika

 

    1.

Knápek Zdeněk - literatura

    2.

Lonc Václav - klenotník

    3.

Lídlová Radka - brousky

    4.

Příbramští betlémáři - řezbáři

    5.

Šedivá Simona - carving

    6.

Stehlík Ivo, Ing. - literatura

    7.

Tomanec Jiří - klenotník

 

Německo

 

1.

Lindner Steffen J. - brousky

 

 

Kalendář akcí

Kontakt

Nože CZ - Pavel Formánek Ryneček 132
261 01 Příbram 3
604207224 noze-cz@volny.cz